Kto się kręci po sklepie ?

Realizatorzy:Ewa Andrearczyk- koordynatorka. Ma klucze do wszystkich sal. Wie, kto i kiedy przyjdzie. Kupuje jedzenie. Wymyśliła to wszystko.

 


 Dariusz Lewandowski- aktor i choreograf. Lubi, jak ktoś nie umie tańczyć. 


 
  


Jerzy Łazewski- on jest najważniejszy, powiedzmy sobie szczerze. Reżyser, aktor, wielbiciel i znawca teatru. Przeszkadzają mu (cudze) długie włosy. 


 Sławomir Łobaczewski- muzyk. Wydobywa z ludzi dźwięki (bez tortur). Multiinstrumentalista i kompozytor.

http://www.latowteatrze.pl/web/uploaded/S%C5%82awek%20%C5%81obaczewski.JPGUkończył Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie. Śpiewa w zespole "Il Canto", współpracuje z Filharmonią Narodową (Estrada Kameralna), Operą Kameralną. Prowadzi działalność edukacyjną – nauka gry na fortepianie, keyboardzie, śpiewu. Komponuje, aranżuje. Dyrygent chóru "Via Musica". Ma na swoim koncie płyty: "Kolędy" z zespołem "Cantus", "Gwiazdko, świeć nam mocniej", "O duszo wszelka", "Bartłomiej Pękiel- Msze i Motety" (nagrodzona „Fryderykiem”) z zespołem "Il Canto". Pracuje w Klubie Kultury „Falenica”.

Hanna Mrozowska- geniusz scenograficzny. Umie zrobić kostium z widelca, a także położyć tynk. W przedstawieniu zależy jej na dymach.Absolwentka ASP w Warszawie wydziału malarstwa. Zajmuję się malarstwem, technikami ściennymi, scenografią, aranżacjami wnętrz, ceramiką, rysunkiem satyrycznym, a także edukacją artystyczną. Od 16 lat wykłada w Studium Technik Scenograficznych przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie oraz w K.K"Aleksandrów".
Jest założycielem Stowarzyszenia Twórców POMOST i organizatorem warsztatów i plenerów artystycznych dla dzieci i młodzieży.Konrad Rajca- dziennikarz, który chce zarażać dziennikarstwem. Służbowo- rzecznik prasowy

Absolwent stosunków międzynarodowych na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Public Relations na Akademii Koźmińskiego. Były reporter Polskiej Agencji Prasowej i sekretarz redakcji magazynu „Stosunki Międzynarodowe”, a także doradca Polsko  - Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Publikował m.in. w „Rzeczpospolitej”. Pracował w komisji spraw zagranicznych Sejmu RP. Obecnie rzecznik prasowy Urzędu Dzielnicy Wawer.  Interesuje się nowymi mediami oraz kulturą i rozwojem gospodarczym Azji, aktywny fan koszykówki.
 
Anna Sacewicz- filmuje, mówi o filmach,
 nosi filmy i je ogląda.
Aleksandra Sarnowska- graficzka, ale żeby tylko- umie malować ludzi, żeby wyglądali jak zwierzęta.

http://my-niewinni-czarodzieje.blog.pl/files/2012/08/ola-o-Kopia.jpg  Ukończone szkoły: III LO, Studium Inscenizacji Teatru, Filmu i TV, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego kierunek Historia Kultury, Kurs Grafiki Komputerowej I i IIst,
Kariera zawodowa-zrealizowane projekty, nagrody: praktyka w Canal+, Tv Puls, Operze Narodowej i Teatrze Ateneum w Warszawie, współpraca z Akademią Łucznica, Fundacją Kultury.

Obecne miejsce pracy: Klub Kultury Falenica

Marzenna Szymańska- fotografuje, filmuje, produkuje...poza tym nosi niesamowite buty


Joanna Wichowska- redaktor bloga. Umie czytać i pisać.

„Lato w teatrze” jest atrakcyjną ofertą teatralną dla uczniów, którzy z różnych przyczyn spędzają wakacje w swojej miejscowości. Między 28 czerwca a 31 sierpnia 2014 roku w dwudziestu ośmiu miastach i miasteczkach w całej Polsce odbywają się teatralne półkolonie i warsztaty, podczas których młodzi uczestnicy przygotowują spektakl pod opieką profesjonalnych artystów. Dwutygodniowe warsztaty są dla dzieci szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie. „Lato w teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz